Služby

Nepotrpíme si na formální a škrobené jednání. Náš přístup je založen na dokonalém pochopení potřeb a priorit všech zúčastněných stran. Klient i kandidát jsou našimi rovnocennými partnery. Na tomto přístupu stavíme filozofii a kvalitu našich služeb.

KP2 Recruitment Service

Tato služba nabízí rychlé a operativní řešení vašich náborových potřeb. Stačí nám jednoduchá objednávka a do 24 hodin pro vás začneme hledat kandidáty. V závislosti na typu pozice volíme i zdroj, kde hledat. Nejčastěji se jedná o kombinaci inzerce, přímého vyhledávání a různých forem doporučení.
Recruitment

KP2 Executive Search

Jedná se o vysoce cílené vyhledávání jak různých expertů, manažerů, tak také senior obchodníků s kontakty a potenciálem rychle přinést business. Základem úspěchu je zde pečlivá příprava nejenom „kde hledat“, ale také jak motivovat oslovené kandidáty ke změně. Díky znalostem trhu a platového benchmarkingu dokážeme klientům navrhnout jak postupovat, aby jejich pozice byla na trhu práce vnímána jako atraktivní.
Executive Search

Outplacement

Ocitli jste se v situaci, kdy musíte někoho propustit? Pomůžeme vašim bývalým zaměstnancům se zorientovat na pracovním trhu a nalézt novou práci.
Outplacement

Kariérní poradenství

Trh práce je dynamický a rychle se měnící. Ne vždy je snadné se na něm zorientovat a určit jakým směrem se vydat. Tato služba je určena pro kandidáty, kteří se nejčastěji nacházejí v situaci, kdy potřebují poradit jakým směrem a za jakých podmínek nasměrovat svoji kariéru anebo se jim nedaří delší čas na trhu práce uspět.
Kariérní poradenství

Outsourcing náborového procesu

Hledáte-li, jak zvýšit efektivitu náboru nových zaměstnanců, tak jednou z možností je to, že tuto oblast za vás převezmeme.
Outsourcing náborového procesu

Řízení prodeje a školení prodejních týmů

V obchodě obecně platí jedna zásada, která říká: „Cokoliv vám ve vašem businessu fungovalo doposud, vám nebude fungovat navždy.“ Pouze kontinuální investice do rozvoje klíčových kompetencí obchodníků a obchodního managementu Vám umožní být připraven na stále rychleji se měnící trh.
školení obchodníků

Proč s námi spolupracovat

  • Díky naší praxi (myšleno praxi jednotlivých konzultantů) dokonale rozumíme principům úspěšného fungování businessu klienta. Díky tomu umíme pochopit, jakými klíčovými kompetencemi musí kandidát disponovat, aby v dané pozici obstál. Velice často se jedná o věci nad rámec standardního „popisu obsazované pozice“.
  • Kandidátům otevřeně prezentujeme všechny aspekty obsazované pozice, tedy i rizika s novou rolí spojená. Kandidáti jsou námi objektivně informováni – vědí, do čeho jdou.
  • Nepracujeme na bázi kvantity, ale kvality. Klient od nás CV „na zkoušku“ neobdrží. Prezentujeme pouze kandidáty splňující podstatné požadavky na obsazovanou pozici.
  • S každým prezentovaným kandidátem realizujeme plnohodnotný pohovor. Ano, v dnešní době nejenom osobně, ale také formou videokonference.
  • Plníme slovo, komunikujeme s každým tak, jak bylo domluveno.
  • Dokážeme objektivně posoudit naše schopnosti nalézt požadovaného člověka. Když si nejsme jisti, tak to umíme otevřeně deklarovat. V tomto případě jsme připraveni klientovi doporučit jiný způsob náboru.
  • Nepotrpíme si na formální a škrobené jednání. Bezprostřednost, otevřenost a férovost – to jsou principy, kterými si umíme získat důvěru klientů i kandidátů.
  • Fungujeme jako tým. Sdílíme své zkušenosti, kontakty, rady a tipy. Díky tomu dokážeme vyhledávat kandidáty v rámci širokého spektra pozic.
Chcete posílit svůj tým nebo hledáte novou kariérní výzvu? Jednoduše klikněte sem a domluvte si s námi schůzku.