O nás

Jsme tým lidí, kteří mají za sebou dlouhodobou praxi v různých pozicích. Domníváme se, že tato reálná zkušenost se světem businessu nám dává předpoklady pro to, abychom dokonale pochopili potřeby klientů i kandidátů.

Za více než 15 let našeho působení jsme pomohli akcelerovat podnikání stovkám klientů a zároveň jsme přispěli ke kariérnímu růstu ještě většímu množství kandidátů. Po letech fungování je naší největší satisfakcí to, když se ohlédneme a vidíme za sebou úspěch firem a jednotlivců, kterým jsme byli nápomocni.


Od roku 2008 pomáháme propojovat špičkové kandidáty z celého spektra oborů s renomovanými zaměstnavateli. Jsme tým konzultantů, kde se každý specializuje na určitý typ pozic. Díky tomu dokážeme našim klientům nabídnout komplexní služby v oblasti náboru. Zakládáme si na tom, že klient a kandidát jsou pro nás rovnocennými partnery, což je v praxi znamená, že fungujeme jako headhunteři pro klienty a kariérní poradci pro kandidáty. 

 

Etika

Společnost KP2 podporuje společensky odpovědné chování a zásady slušné podnikatelské etiky.

Poctivost

Dodržujeme platné zákony České republiky, zakládáme si na tom, že striktně plníme naše závazky. Podnikáme transparentně a nemáme problém s tím, zveřejňovat naše hospodářské výsledky.

Slušnost

Usilujeme trvale o zlepšení a kultivaci podnikatelského a společenského prostředí.

Partnerství

V oblasti recruitmentu jsou pro nás klient a kandidát rovnocennými partnery. 

Ochrana osobních údajů

Naše společnost je registrována při ÚOOÚ pod č. : 00033513 pro účely zpracování osobních údajů. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány se souhlasem vlastníků údajů. Jsme držiteli povolení ke zprostředkování zaměstnání uděleného MPSV ČR pod číslem jednacím 2008/47401 – 422.

Tým

Kristýna Schusterová
Mgr. Kristýna Schusterová, Ph.D.
Senior Consultant

Od roku 2010 v KP2, nejdříve se specializací na obchodní a IT pozice. Dnes vyhledává kandidáty do celého spektra pozic. Její specializací jsou segmenty stavebnictví, architektura a engineering. Dříve pracovala několik let jako lektor a později metodik produktu a vývoje ve společnosti Tutor s.r.o.

Vladimír Nejeschleba
Ing. Vladimír Nejeschleba
Senior Consultant

Pracoval dvacet let na obchodních a manažerských pozicích v telekomunikacích a ICT. Pro své klienty vyhledává vhodné kandidáty na prodejní, manažerské a technické pozice. Věnuje se rovněž konzultacím v oblasti recruitmentu.

Jiří Březina
Mgr. Jiří Březina
Senior Consultant/Managing Partner

Svou profesní kariéru zahájil začátkem 90.let a postupně prošel všemi obchodními pozicemi přes Account Managera až po obchodního ředitele. Od roku 2005 se plně věnuje vyhledávání kandidátů do celého spektra pozic. 
Jeho specializací jsou obchodní pozice včetně managementu. Současně působí i jako lektor obchodních dovedností se specializací B2B konzultační prodej, prodejní strategie apod.

David Přichystal
Mgr. David Přichystal
Senior Consultant

V rámci své profesní kariéry má více jak 9 let zkušeností z oblasti executive search a recruitmentu na pozice středního a top managementu. Davidovou specializací je dále vyhledávání profesních specialistů v celém spektru oborů. Paralelně s touto činností je zkušeným lektorem s mnohaletou praxí v oblasti soft skills školení a rozvoje zaměstnanců.

Hana Bulejová
Mgr. Hana Bulejová
Senior Consultant

Hanka svou profesní dráhu odstartovala na poli obchodu, kde úspěšně působila několik let. Postupně objevila svět HR, kde ji nejvíce učaroval nábor, kterému je věrna doposud. Má zkušenosti z nadnárodních korporací i českých start-upů a i když ji nejvíce baví obsazovat obchodní pozice, ráda se pouští i do jiných oborů.

Michal Král
Michal Král
Senior Consultant

Rád vzpomíná na 10-leté působení jako středoškolský pedagog. Od roku 2007 se věnuje recruitmentu a executive search. Cílem jeho práce je posílit potenciál růstu svých klientů vyhledáním kvalitních kandidátů. Zaměřuje se na klíčové role v oblastech obchodních, finančních či manažerských.

Vladimir Polansky
Ing. Vladimír Polánský
Senior Consultant

Spoluzakladatel KP2 Czech Republic s.r.o. Absolvent elektrotechniky na ČVUT, dvacet roků praxe v prodeji B2B na všech pozicích. V KP2 se zaměřuje na oblast řízení prodeje a prodejní strategie. Je certifikovaným lektorem prodejních procesů Miller Heiman.

pani
Daniela Velíšková
Senior Consultant

V oboru HR se pohybuje již 20 let. Povětšinou pracovala na interních pozicích jako HR Manager nebo HR Director, či HR BP pro evropský region. Recruitment a Talent Acquisition však byla vždy její srdcovka, ve které mohla využít i své vzdělání psychologa. V KP2 nejraději "loví bystré hlavy" v oborech jako ITS/SW, Project Management, Product Management nebo Sales. Ráda se pouští i do specifických projektů jako je hledání expertů v GDPR či Legal.